Kontaktujte nás

Mobilní aplikace

Chytré řešení do kapsy

Máte skvělý nápad na mobilní aplikaci nebo máte zavedený web a vaši zákazníci by ocenili mobilní verzi dělanou na míru pro jejich zařízení? Potom jste na správné adrese. Všechny vaše myšlenky převedeme do vymazlené aplikace se skvělým designem. Ať máte nápad jakýkoliv, určitě najdeme způsob, jak ho proměnit v realitu.

Marketing

Ještě než začneme projekt realizovat, budeme se s vámi chtít potkat. Všechno si sepíšeme na papír a po tomto setkání vytvoříme zadání a první grafické návrhy. Ty potom upravujeme a ladíme společně s vámi, dokud nejsou obě strany se zadáním a návrhem spokojené.

Co služba zahrnuje?

 • Grafický návrh
 • Platformy iOS a Android
 • Sada analytických nástrojů
 • Push notifikace
 • Backendová administrace
 • API

Proces spolupráce

Jak to bude probíhat?

 1. 1. Analýza požadavků

  Nejprve si spolu popovídáme o tom, co od projektu očekáváme, jaký je možný rozpočet a termín dodání. Řeknete nám o záměru projektu a jaké od něj máte očekávání. Na základě toho sestavíme podklady, díky kterým jsme schopni vytvořit prvotní návrh a nástřel toho, jak bude projekt vypadat.

 2. 2. Návrh designu

  Po ujasnění všech detailů vašeho projektu vytvoříme jeho vizuální podobu ve formě grafického návrhu aplikace. Tento návrh vám potom pošleme a postupně upravujeme a ladíme společně s vámi, dokud s výsledným designem nejste 100% spokojeni.

 3. 3. Vývoj

  Po vytvoření a schválení grafického návrhu se pustíme do samotného vývoje vaší aplikace. V průběhu vývoje děláme verze nehotové aplikace, které máte možnost používat abyste viděli, že práce se skutečně děje. Předejde se situacím, kdy se naše a vaše očekávání rozejdou kvůli zbytečnému nedorozumění. Buďte součástí procesu vývoje!

 4. 4. Spuštění projektu

  Hotovou aplikaci pustíme do světa na App Store i Google Play. Pokud nemáte vlastní účet, tak vám rádi aplikaci vydáme pod tím naším. Pokud ho máte, postaráme se vám o jeho správu, případně vám pomůžeme s jeho vytvořením.

 5. 5. Testování

  Po dokončení projektu se může zdát, že jsme se dostali do finále. My ale máme rádi jistotu. Stoprocentní jistotu. I zdánlivě neškodné chyby mohou způsobit velkou nespokojenost uživatelů vedoucí ke sníženým konverzím. To u čerstvě spuštěného projektu nikdo nechce. Proto náš tester celý projekt pečlivě testuje. A to nejen před vydáním, ale i v průběhu celého vývoje.

 6. 6. Podpora

  Spuštěním projektu naše spolupráce nekončí. Jsme vaší podporou a jsme připraveni implementovat další nápady a vychytávky, které váš projekt posunou zase o krůček dál. Celé schéma spolupráce tedy získává iterativní charakter.

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.