Kontaktujte nás

Vývařovna Campos Catering
Vývařovna Campos Catering

Zdravá a moderní vývařovna

Webová aplikace

Vývařovna Campos Catering

Vývařovna s dlouholetou tradicí

Campos Catering je rodinná firma, která žije kvalitním jídlem. Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Milana Pospíšila pracuje tým gastronomických nadšenců, kteří chtějí přinášet atraktivní jídelní lístek a vyhovět specifickým potřebám všech zákazníků. Vaří stovky jídel týdně. Donedávna však každou objednávku zpracovávali ručně, ať už telefonicky nebo osobně.

Mobile mockup
Desktop mockup
Tablet mockup

Zadání

Objednávkový systém na míru

Vývařovna má spoustu stálých zákazníků a denně přijímá desítky objednávek. Každý den dokáže zajistit až 400 uvařených obědů. Dokážete si představit řešit každou objednávku po telefonu či osobně? Tuto časově náročnou práci by za Campos Catering mohl vyřešit objednávkový systém, a proto se obrátili na nás.

Naší motivací je vytvořit co nejjednodušší objednávkový systém, aby jídlo zvládl objednat například i důchodce bez technických znalostí. Zároveň je potřeba co nejvíce ulehčit práci vývařovně. Kuchař musí mít každý den k dispozici přehled jídel, která má uvařit, včetně informací ohledně jejich zabalení. To vše mu poskytne náš systém, bez jediného telefonátu či osobního kontaktu.

30 %

Větší zisk oproti použití placené služby

150+

Objednávek každý týden

500+

Uvařených jídel týdně

100%

Podpora GDPR, dle současné evropské legislativy

Jak probíhá objednávkový proces?

Step 1

Objednání na webu

Objednávku lze snadno vytvořit ve dvou krocích. Stačí vybrat jídlo a vyplnit kontaktní údaje. To je vše. Objednávka se uloží do systému a uživateli přijde potvrzovací e-mail.

Step 2

Správa objednávek

V redakčním systému mají majitelé Campos Catering přehled o všech objednávkách. Mohou v nich vyhledávat i filtrovat a díky tomu udržovat své účetnictví v nejlepší formě.

Step 3

Systém pro kuchaře

Redakční systém zahrnuje plánovací modul pro kuchaře, který má tak k dispozici přehledný souhrn toho, kolik jídel je potřeba pro daný den uvařit a jak je zabalit. Díky tomu může zahodit papír i kalkulačku a plně se věnovat vaření.

Výsledek

Intuitivní objednávkový systém

Podařilo se nám vytvořit objednávkový systém, který ulehčuje práci nejen kuchařům, ale i zákazníkům. Uživatel se může zaregistrovat a po provedení první objednávky se mu všechny kontaktní údaje uloží do profilu a už nikdy je nemusí zadávat znovu. Objednávku lze doslova dokončit na 2 kliknutí. Aby byl zákazník neustále v obraze, je každý víkend všem uživatelům rozeslán e-mail s jídelníčkem, na který se mohou těšit následující týden. A kuchaři jsme ulehčili práci přehledným souhrnem všech jídel, která má následující dny uvařit a přichystat.

Web splňuje nejvyšší standardy na výkon, dostupnost a optimalizaci SEO. Zároveň jsme pro klienta vypracovali právní podklady pro GDPR a implementovali všechny požadavky pro správné nakládání s osobními údaji.

V čem spočívá naše práce?

Grafický návrh na míru

Realizace od návrhu až po hotový web

Hosting na vlastních serverech

Klient

Reference od klienta

„Se společností MadFox Design s.r.o. spolupracujeme již druhým rokem. Neměnili bychom. Pokud hledáte vstřícný a osobitý přístup, nekončící rozmezí kreativity a především přátelského ducha, tahle společnost bude pro vás to pravé. Se službami, které nabízí, jsme nebyli ani při nejmenším zklamaní. Dokázali si vyhrát s každým detailem. Když se nám něco nezdálo, stačil krátký telefonát a problém byl vyřešen. Jejich práce a zápal pro dokonalost ceníme a vám vřele doporučujeme Pecka!“

Kateřina a Milan Pospíšilovi, Campos Catering

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.