Kontaktujte nás

Kdo jsme

Jsme kreativní webové studio

Jsme parta z Brna, kterou weby baví. Užíváme si práci na projektech s novými a neotřelými nápady. V našem týmu jsou zkušení designéři a programátoří s letitými zkušenostmi na velkých projektech. Každý z nás je trochu jiný, ale jedna věc nás spojuje: chuť odvádět poctivou práci.

Foxes

Projekty si vybíráme

Záleží nám na kvalitě

Našim cílem je vytvořit prvotřídní produkt, který nabídne ideální řešení a uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího klienta. Z toho důvodu nepoužíváme šablony, ale poctivě a na míru stavěná řešení, která vyhovují požadavkům na prezentační portfolio, rezervační portál, e-shop nebo zcela specifický systém pro interní účely.

Na čem si zakládáme

 • Budujeme vztah

  Snažíme se klienta zapojit do vývoje celého projektu. Průběžně jej informujeme o jeho stavu, zasíláme návrhy a případné změny nejdříve konzultujeme. Jedině tak dokážeme zajistit plynulý chod událostí a oboustrannou spokojenost.

 • Držíme slovo

  Jsme puntičkáři a záleží nám na každém detailu. Dodržování termínů je pro nás otázkou osobní cti a o případných změnách včas komunikujeme. Věříme, že tato cesta vede nejen k dobrým pracovním vztahům, ale zároveň odráží i zodpovědnost, se kterou ke každému projektu přistupujeme.

 • Moderní technologie

  Jdeme neustále s dobou a používáme nejnovější technologie. Díky tomu jsou naše aplikace rychlé a plynulé. Také nám to umožňuje využívat grafické a funkční vychytávky, ze kterých se uživatel posadí na zadek.

 • Klient na prvním místě

  Před samotnou realizací projektu nás zajímají především vaše potřeby a vize, na základě kterých se vám snažíme navrhnout ideální řešení. Nikdy se vám nesnažíme vnutit naše řešení, pokud pro vás není vyhovující. Naším záměrem není prodat, ale vytvořit kvalitní produkt.

 • A hlavně s úsměvem

  Chceme, abyste v nás měli důvěru – svou práci bereme opravdu vážně, ale zároveň jsme schopni si celý proces užít s pozitivním nadhledem. Jenom tak dokážeme zvládat případné komplikace v klidu a přátelském rozpoložení.

Foxes

Naše práce, vaše spokojenost

 • S MadFox design dlouhodobě spolupracujeme na mnoha projektech. Jejich profesionální přístup a kvalitně odvedená práce je důvodem, proč se na ně vždy můžeme spolehnout.

  Ondřej Lettl, NetVision agency, s.r.o.

 • S MadFox design jsme řešili redesign některých klíčových částí webu. Nejvíc se mi líbí to, že dokázali vymyslet něco, co jsem ještě na žádném webu neviděl, na tom si hodně zakládáme.

  Lukáš Vožda, zakladatel značky Sledgehammer

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.