Kontaktujte nás

Webové aplikace

Konec krabicovému řešení

Potřebujete webovou aplikaci přesně podle vašich představ a krabicová řešení vám prostě nedokážou vyhovět? Pak jste tu správně. Nespecializujeme se na jeden konkrétní typ systému, děláme věci na míru. Tím pádem dokážeme vytvořit aplikaci s jakýmikoliv funkcemi, na které si vzpomenete. Fantazii se meze nekladou. Programování ovšem není črtání na papír a převést některé zajímavé myšlenky v realitu stojí čas. Nečekejte, že vytvoříme designový e-shop za týden.

Marketing

Před samotnou realizací je více než nutné osobní setkání, na základě kterého budeme schopni pečlivě sestavit zadání a vytvořit první grafické návrhy. Tato setkání probíhají opakovaně do doby, kdy budou obě strany s návrhem spokojeny. Až teprve poté začínáme na projektu pracovat. Nejsme společnost, která čeká, že první nástřel webové aplikace bude bez předešlé domluvy odpovídat přesně vašim představám.

Příklady webových aplikací

 • Informační systém
 • E-shop
 • Rezervační portál
 • Interní aplikace
 • CRM
 • API
 • Real-time aplikace

Proces spolupráce

Jak to bude probíhat?

 1. 1. Analýza požadavků

  První na řadu přichází posezení u kávy. Zde si řekneme, co od projektu očekáváme, jaký je možný rozpočet a termín dodání. Dále si popovídáme o záměru projektu a jeho očekávání. Na základě toho sestavíme podklady, díky kterým jsme schopni vytvořit prvotní návrh projektu. V této fázi se jedná především o náhledovou strukturu wireframe.

 2. 2. Návrh designu

  Chápeme význam vašeho projektu a dohodli jsme se na jeho struktuře. Na základě těchto informací vytvoříme grafický návrh. Ten vám pošleme na kontrolu a společně doladíme. Tato fáze probíhá až do doby, než jste s výsledným designem 100% spokojeni.

 3. 3. Agilní vývoj

  Dokážete si představit, že při rekonstrukci bytu odjedete na dovolenou a necháte obkladače vydláždit celý váš byt a spoléhate se na to, že vše bude v pořádku? A při návratu zjistíte, že je všechno špatně? My si to představit nedokážeme. Proto lpíme na tom, abyste měli možnost nahlížet do jednotlivých fází rozpracovaného projektu a viděli, že práce se skutečně děje. Předejde se situacím, kdy se naše a vaše očekávání rozejdou kvůli zbytečnému nedorozumění. Budťe součástí procesu vývoje!

 4. 4. Spuštění projektu

  Hotový web pustíme do světa. Je uložený na našem serveru, na který bedlivě dáváme pozor. Získáváte tak jistotu, že je váš web neustále pod dohledem a má k dispozici nejnovější bezpečnostní aktualizace.

 5. 5. Testování

  Po dokončení projektu se může zdát, že jsme se dostali do finále. My ale máme rádi jistotu. Stoprocentní jistotu. I zdánlivě neškodné chyby mohou způsobit velkou nespokojenost návštěvníků, vedoucí ke sníženým konverzím. To u čerstvě spuštěného projektu nikdo nechce. Proto náš tester celý projekt pečlivě testuje. A to nejen před spuštěním, ale i v průběhu celého vývoje.

 6. 6. Podpora

  Spuštěním projektu naše spolupráce nekončí. Jsme vaší podporou; hostujeme web na našich dedikovaných serverech, a zároveň jsme připraveni implementovat další nápady a vychytávky, které váš projekt posunou zase o krůček dál. Celé schéma spolupráce tedy získává iterativní charakter.

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.