Kontaktujte nás

Marketing

Vdechněte svému webu život

Abyste byli na internetu úspěšní, kvalitní webové stránky jsou základ. Co když ale mají malou návštěvnost? Pokud vlastníte e-shop s kvalitními a levnými produkty, čekali byste, že se lidi o tyto výrobky budou doslova prát. Lidé ale nemůžou chtít to, o čem neví, že existuje. A právě od toho je zde marketing. Jednou z možností, jak návštěvníky na své stránky přilákat, je přirozené zařazení na přední pozice ve vyhledávačích jako Google nebo Seznam pomocí SEO optimalizace. Pokud to nestačí, přichází na řadu PPC. PPC je placená reklama, která vaše stránky upřednosťnuje ve vyhledávání. Nebojte se slovíčka placená - cena za reklamu se vám vrátí v podobě prodaných produktů či nových poptávek. A přesně tyto metody používáme pro to, aby váš web byl nejen krásný, ale také oblíbený a navštěvovaný.

Marketing

Co služba zahrnuje?

 • SEO optimalizace
 • Google Ads
 • Seznam Sklik
 • Newsletter kampaně
 • Copywriting
 • Google Search Console
 • Hotjar
 • Smartslook / Smartsapp

Proces spolupráce

Jak to bude probíhat?

 1. 1. Analýza požadavků

  První fáze spočívá v analýze potenciálu obchodních konverzí a výběru vhodných metodik pro jejich zlepšení. Důležité je se zaměřit na to, co firmě přináší největší zisk na internetu. Pokud je v této oblasti dosaženo maximum, pokusíme se najít zajímavá místa, která by mohla zisk ještě více podpořit.

 2. 2. Úprava stávajícího nastavení marketingových nástrojů

  Pokud již používáte některé z marketingových nástrojů, zkontrolujeme, že jsou nastavené tak, jak mají být. Existuje spousta obecných návodů, jak nástroje nastavit, ale každý web je specifický, a my díky zkušenostem dokážeme vytvořit kampaně přímo šité na míru pro váš web.

 3. 3. Spolupráce

  Pravidelně budeme sledovat úspěšnost vašich reklam a kontrolovat, že jsou v souladu s vašimi cíli a také že dodržují váš rozpočet. Zároveň se staráme o obsah vašeho webu. Kontrolujeme, že je podle důležitých klíčových slov dobře dohledatelný na internetu. Sebemenší úprava obsahu webu může tyto vlastnosti zhoršit, proto jsme neustále na pozoru.

 4. 4. Podávání pravidelného hlášení

  Důvěřuj, ale prověřuj. Naši práci samozřejmě odvádíme poctivě, ale aby jste o tom byli přesvědčeni i vy, předkládáme vám reporty v pravidelných intervalech. Podle nich můžete kontrolovat výsledek a zhodnocení vašich internetových kampaní.

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.