Kontaktujte nás

Monika Hoffová
Monika Hoffová

Architektka se smyslem pro detail

Webová prezentace

Monika Hoffová

Architektura, produktový či grafický design

Monika Hoffová, minimalistická architektka se smyslem pro detail, zaměřující se nejen na architekturu a tvorbu interiérů, ale i na produktový či grafický design. V rámci grafického designu nabízí komplexní služby od návrhu loga, webových stránek až po celkový propracovaný branding.

V čem spočívá naše práce?

Reference design

Grafický návrh

Moderní design na míru

Pro kvalitní provedení je nutné pochopit význam a principy projektu a dohodnout se na samotné struktuře webu. Na základě těchto informací vytvoříme moderní grafický návrh na míru, který je základem naší práce.

Reference realization

Realizace

Od grafického návrhu až k hotovému webu

Při realizaci projektu je pro nás standardem stálý kontakt s klientem. Jak to probíhá? Klient má k dispozici testovací verzi webu, která umožňuje sledovat průběh naší práce. My tak můžeme pohotově reagovat na dodatečné podněty již v procesu tvorby a dokončit práci v předstihu bez nutnosti následných úprav.

Reference hosting

Hosting

Máme hotovo a jdeme do světa

Pro hosting používáme vlastní servery, které pečlivě hlídáme. V rámci nasazení webu do produkce zařídíme přesměrování domén a nastavení certifikátů.

Reference support

Podpora

Garance spolehlivosti a možnost rozšíření

Tím, že pustíme web do světa naše práce nekončí. Po předání projektu nadále kontrolujeme, zda vše funguje, jak má. Také garantujeme vyřešení jakékoliv chyby, o které jsme díky automatickému monitoringu okamžitě informováni. Rovněž se na nás neváhejte obrátit v případě požadavků na různé úpravy či rozšíření stávajícího řešení.

Výsledek

Designové on-line portfolio

S Monikou nás spojuje tvorba designu se smyslem pro detail. Proto jsme vytvořili „designovku“, která přímo odráží filozofii její značky – minimalistický, ale sofistikovaný web, prezentující portfolio ve stejně vysoké kvalitě jako je její práce.

Tato webová prezentace si vyžadovala propracované zobrazování fotografií na různých zařízeních, proto jsme se pečlivě věnovali tzv. responzivním obrázkům. Díky tomu mohou být prezentované projekty nahrávány v co nejvyšší kvalitě a na fotografiích tak vynikne každý důležitý detail. Veškeré obrázky se stahují přesně v takové velikosti, v jaké se na webu zobrazují, a i přes vysokou kvalitu snímků je zajištěno jejich nejrychlejší načtení.

Klient

Co na to Monika?

„Věřím, že patřím do skupiny náročnějších zákazníků, kteří hledí na každý detail. MadFox design studio mi ve všem vyšlo vstříc a řešilo se mnou mé webové stránky až do úplného detailu. Jako architektka a grafická designérka jsem měla svou zvláštní představu o fungování webových stránek a MadFox design tuto představu skvěle vystihlo. Během chvilky jsem se dočkala vysněného webu a když je potřeba aktualizovat část webu či udělat drobné úpravy, studio s tím nemá i po měsících od spolupráce sebemenší problém a vše v rekordním čase upraví přesně tak jak si představuji. Doporučuji MadFox design všem.

Ing. arch. Monika Hoffová

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.