Kontaktujte nás

Campos Catering
Campos Catering

Výjimečný a originální catering

Webová prezentace

Campos Catering

Originální akce bez starostí

Campos Catering nabízí kompletní zajištění cateringu skvělé kvality, a to včetně výzdoby, mobiliáře, servisu s občerstvením i obsluhou a doprovodným programem. To vše dle přání zákazníka. S Campos Catering může být každá akce výjimečná, originální a bez starostí.

V čem spočívá naše práce?

Reference design

Grafický návrh

Moderní design na míru

Pro kvalitní provedení je nutné pochopit význam a principy projektu a dohodnout se na samotné struktuře webu. Na základě těchto informací vytvoříme moderní grafický návrh na míru, který je základem naší práce.

Reference realization

Realizace

Od grafického návrhu až k hotovému webu

Při realizaci projektu je pro nás standardem stálý kontakt s klientem. Jak to probíhá? Klient má k dispozici testovací verzi webu, která umožňuje sledovat průběh naší práce. My tak můžeme pohotově reagovat na dodatečné podněty již v procesu tvorby a dokončit práci v předstihu bez nutnosti následných úprav.

Reference hosting

Hosting

Máme hotovo a jdeme do světa

Pro hosting používáme vlastní servery, které pečlivě hlídáme. V rámci nasazení webu do produkce zařídíme přesměrování domén a nastavení certifikátů.

Reference support

Podpora

Garance spolehlivosti a možnost rozšíření

Tím, že pustíme web do světa naše práce nekončí. Po předání projektu nadále kontrolujeme, zda vše funguje, jak má. Také garantujeme vyřešení jakékoliv chyby, o které jsme díky automatickému monitoringu okamžitě informováni. Rovněž se na nás neváhejte obrátit v případě požadavků na různé úpravy či rozšíření stávajícího řešení.

Výsledek

On-line prezentace firmy

Výsledkem práce je jednoduchá, ale moderní a přehledná webová prezentace, která podtrhuje hodnoty firmy Campos Catering. Samotná propagace služeb je pro každé webové rozhraní samozřejmostí, camposcatering.cz jsme však okořenili několika vychytávkami. Jednak plní funkci rezervačního systému, nabízí možnost editace denního menu a pro pohodlí webmastera je fotogalerie napojená přímo na Instagram feed Camps catering. To znamená, že dochází k automatické synchronizaci a fotografie stačí mít jen na jednom místě.

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.