Kontaktujte nás

Night Life In Brno
Night Life In Brno

Noční dění v Brně na dosah ruky

Webová aplikace

Night Life in Brno

Kam v Brně večer vyrazit?

Odpovězte si pomocí webové aplikace Night Life In Brno, která nabízí přehled Brněnských podniků na jednom místě. Aplikace umožňuje filtrování podniků dle otevírací doby a jejich zobrazení na interaktivní mapě. Díky tomu snadno a rychle naleznete ideální podnik pro vás a neztrácíte čas nočním blouděním po Brně. Stránka je zaměřena především na kluby, bary, restaurace a kasína. Na své si však přijdou i zákazníci restaurací, hotelů, wellness center a dalších zařízení.

Night Life In Brno

Zadání

Přehled podniků s moderním vzhledem

Našim posláním je přeměnit váš zajímavý nápad do atraktivní on-line podoby. Pracujeme od nuly, proto naše práce začíná vytvořením moderního grafického designu na míru a navržením způsobu fungování požadovaných funkcionalit. Následně vše implementujeme a nasadíme na hosting.

Na co byl kladen důraz?

Moderní grafický design

Intuitivní ovládání webu

Vychytané SEO

Načtení stránky pod 100 ms

V čem spočívá naše práce?

Reference design

Grafický návrh

Moderní design na míru

Pro kvalitní provedení je nutné pochopit význam a principy projektu a dohodnout se na samotné struktuře webu. Na základě těchto informací vytvoříme moderní grafický návrh na míru, který je základem naší práce.

Reference realization

Realizace

Od grafického návrhu až k hotovému webu

Při realizaci projektu je pro nás standardem stálý kontakt s klientem. Jak to probíhá? Klient má k dispozici testovací verzi webu, která umožňuje sledovat průběh naší práce. My tak můžeme pohotově reagovat na dodatečné podněty již v procesu tvorby a dokončit práci v předstihu bez nutnosti následných úprav.

Reference hosting

Hosting

Máme hotovo a jdeme do světa

Pro hosting používáme vlastní servery, které pečlivě hlídáme. V rámci nasazení webu do produkce zařídíme přesměrování domén a nastavení certifikátů.

Reference support

Podpora

Garance spolehlivosti a možnost rozšíření

Tím, že pustíme web do světa naše práce nekončí. Po předání projektu nadále kontrolujeme, zda vše funguje, jak má. Také garantujeme vyřešení jakékoliv chyby, o které jsme díky automatickému monitoringu okamžitě informováni. Rovněž se na nás neváhejte obrátit v případě požadavků na různé úpravy či rozšíření stávajícího řešení.

Výsledek

Jak to všechno dopadlo?

Předpokladem koncipované aplikace je její rychlá a snadná využitelnost přímo z centra Brněnského dění. Proto jsme během vývoje kladli důraz na moderní, svěží vzhled a jednoduché uživatelské rozhraní, především pro mobilní zařízení.

Od grafického návrhu jsme se úspěšně propracovali až k výsledné podobě webu. V rámci tohoto projektu jsme se kromě samotné tvorby webové aplikace podíleli také na vytvoření propagačních materiálů ve formě návrhů roll-upů.

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.