Kontaktujte nás

Travel Fever
Travel Fever

Magazín o prvotřídním životním stylu

Webová aplikace

Co je to Travel Fever?

Elitní magazín pro náročné

Jedinečný magazín o prvotřídním životním stylu a cestování. Kvalitní hotely a restaurace, golf a prestižní lifestylové značky – to vše, a ještě více nabízí ve čtyřech různých jazycích Travel Fever, magazín pro movitou a business klientelu.

Travel Fever

Zadání od klienta

Přechod-na online

Zadání znělo jasně – překlopit elitní magazín do on-line světa. Koupená šablona? V žádném případě. Podstatou naší práce je tvorba na míru. Našim úkolem je na základě originálního grafického návrhu vytvořit optimalizovaný web pro všechna zařízení, který svou kvalitou odpovídá tištěné podobě.

Na co byl kladen důraz?

Kvalitní SEO

Web optimalizovaný pro více jazyků

Načtení stránky pod 1 sekundu

Intuitivní redakční systém

V čem spočívá naše práce?

Reference realization

Realizace

Od grafického návrhu až k hotovému webu

Při realizaci projektu je pro nás standardem stálý kontakt s klientem. Jak to probíhá? Klient má k dispozici testovací verzi webu, která umožňuje sledovat průběh naší práce. My tak můžeme pohotově reagovat na dodatečné podněty již v procesu tvorby a dokončit práci v předstihu bez nutnosti následných úprav.

Reference hosting

Hosting

Máme hotovo a jdeme do světa

Pro hosting používáme vlastní servery, které pečlivě hlídáme. V rámci nasazení webu do produkce zařídíme přesměrování domén a nastavení certifikátů.

Reference support

Podpora

Garance spolehlivosti a možnost rozšíření

Tím, že pustíme web do světa naše práce nekončí. Po předání projektu nadále kontrolujeme, zda vše funguje, jak má. Také garantujeme vyřešení jakékoliv chyby, o které jsme díky automatickému monitoringu okamžitě informováni. Rovněž se na nás neváhejte obrátit v případě požadavků na různé úpravy či rozšíření stávajícího řešení.

Výsledek

Na co jsme se při práci zaměřovali?

Pro on-line magazín je obzvlášť důležitá jeho dohledatelnost na vyhledávačích jako je Google. Jak to zajistíme? Vysokým výkonem! Ten je základním kritériem, podle kterého prohlížeče upřednostňují weby ve výsledcích vyhledávání. Žádný strach, díky našim optimalizacím, budete v on-line světě nepřehlédnutelní – velká výhoda oproti konkurenci.

„Pouze 5 % top webů na světě má skóre výkonu větší, než 90 %.“

zdroj Lighthouse

Pomocí nejmodernějších technologií se nám podařilo vytvořit on-line magazín s redakčním systémem ve dvou jazycích. Je rychlý jako blesk a zaručí čtenáři kvalitní uživatelský zážitek.

Výsledek měření z Lighthouse

97

Performance

100

Accessibility

100

Best Practises

100

SEO

  • 0–49
  • 50–89
  • 90–100

Metrics

  • First Contentful Paint 0.8 s
  • Time To Interactive 0.8 s
  • Speed Index 0.8 s
  • Total Blocking Time 0 ms
  • Largest Contentful Paint 1.1 s
  • Cumulative Layout Shift 0
Klient

Co na to klient?

„Za nás jako magazín Travel Fever určitě spokojenost. Vše probíhalo korektně a hlavně rychle. Pokud jsme nějakému zadání, nebo odbornému termínu nerozuměli, tak bylo okamžitě dovysvětleno. Reakce na naše připomínky a dotazy většinou do druhého dne. Web funguje k naší plné spokojenosti. Vkládání článků a bannerů je jednoduché a intuitivní. Pokud máme v současnosti ještě nějaký požadavek na webu,tak je vždy rychle a v pořádku vyřešen.“

Vít Mužík TravelFever

MadFox design

Stejně jako vy, i my bereme naši práci vážně.